YUKO

YUKO - це сучасні автомобільні та промислові оливи, мастила, мастильно-холодильні та формувальні рідини, сервісні продукти, що відповідають міжнародним стандартам якості, мають допуски автовиробників, експортуються в більш ніж 30 країн СНД, Європи, Африки, Азії.

Завод технічних олив СП Юкойл, на якому виробляються мастильні матеріали YUKO є одним з найсучасніших блендінгових підприємств у Східній Європі. При будівництві заводу враховані жорсткі вимоги екологічної безпеки, що висуваються до подібного роду об'єктів у Європейському союзі.

Ім'я YUKO виникло в результаті ребрендингу, проведеного компанією "СП Юкойл" в 2012 році внаслідок активного виходу на закордонні ринки.

Рішення про ребрендинг є частиною стратегії розвитку компанії, спрямованої на побудову унікального і незалежного міжнародного бренду.

YUKO - це сучасні автомобільні та промислові оливи, мастила, мастильно-холодильні та формувальні рідини, сервісні продукти, що відповідають міжнародним стандартам якості та випускаються на найсучаснішому в Східній Європі заводі, розташованому на Південному Сході України.

Мастильні матеріали YUKO експортуються в більш ніж тридцять країн світу та  отримують прекрасні рекомендації на закордонних ринках.

Коло споживачів оливта мастил YUKO охоплює більшість галузей, серед яких гірничо-видобувальна, металургійна, машинобудівельна, сільсько-господарська, хімічна, транспортна та інші.

Рядовому покупцеві мастильні матеріали YUKO доступні в національних і регіональних торговельних мережах, автомагазинах, станціях техобслуговування, АЗС, авторинках, інтернет-магазинах.

Відділи продажів компанії докладають значні зусилля для того, щоб мастильні матеріали YUKO були доступні кожному потенційному споживачеві в будь-якому куточку світу.

Слоган торгової марки YUKO - Lubricating Europe, в смисловому перекладі означає - "Змащуючи механізми Європи".


Усі товари бренду YUKO

Каталоги YUKO

Каталог YUKO