Про нас


Підприємство "Логос-Еко" - відомий постачальник витратних автоматеріалів у західному регіоні України. Компанія заснована у 1995 році, яка з того часу динамічно розвивається та збільшує свої масштаби. Будучи досвідченою командою, ми заслужили репутацію надійного партнера в сфері гуртових продажів моторних та індустріальних олив як відомих світових брендів, так і вітчизняних виробників, широкого асортименту автохімії та автокосметики, аксесуарів, інструменту, фільтрів на будь-які автомобілі та інші види техніки.

Наша головна мета - зробити так, щоб будь-який роздрібний магазин автотоварів, автосервіс, торговий комплекс на АЗС або на ринку міг з нашою допомогою повністю заповнити свої торгові площі за розумними цінами в мінімальні терміни. Щоб це відбувалося саме так, ми завжди гарантуємо високий відсоток наявності товару на складі, забезпечуємо регулярну безкоштовну доставку власним транспортом по Західному регіону, а також займаємося відправкою вантажів в інші регіони.

Одночасно ми пропонуємо величезний асортимент автотоварів українських і зарубіжних виробників. Наша головна перевага - орієнтація на клієнта. Ми не просто продаємо якісні автотовари, ми хочемо, щоб з нашою допомогою кожен клієнт забезпечив собі стабільність і максимальну вигоду у веденні власного бізнесу чи господарської діяльності. Пропонуємо будь-які форми оплати, надаємо гнучку систему знижок і відтермінувань, забезпечуємо повним набором технічної та супровідної документації. Даємо детальні технічні та інші консультації. Нашими клієнтами є велика кількість фірм, організацій, підприємців на всій території України.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

На наших станціях маслозаміни для постійних клієнтів діє дисконтна програма.