Новини

НОВИНКА ВІД ТМ PITON - "РІДКИЙ КЛЮЧ"!

Заіржавіло, заклинило, примерзло? Усунь проблеми з новим проникаючим мастилом "Рідкий ключ" з перетворювачем іржі МоS2! "Рідкий ключ" ТМ PiTon швидко і без пошкоджень роз'єднає іржаві і заклинені різьбові з'єднання, залиплі вузли будь-яких типів складання, полегшить монтаж і демонтаж. Ефективніше бути не може! Очистить, змастить і надійно захистить!
Детальніше
23.07.2015

Нова упаковка OILBOX для мастил.

Завод технічних олив «СП ЮКОЙЛ» - лідер з впровадження інновацій у сфері оливної індустрії, представляє нову форму упаковки Oilbox для мастил.

Взявши до уваги побажання наших клієнтів, які вже встигли оцінити всі достоїнства упаковки Oilbox для олив, компанія ЮКОЙЛ розробила і впровадила на виробництві нову спеціальну форму упаковки Oilbox для мастил.

Oilbox - це нова для українського ринку технологія упаковки мастильних матеріалів, що має незаперечні переваги перед такими формами упаковки як бочки, відра тощо.Детальніше
Є два основних типи базових олив: мінеральні і повністю синтетичні. Оливи для двигунів, які маркуються як "частково" або "напівсинтетичні" або "за синтетичною технологією" є поєднанням цих двох типів.
Детальніше